O nas

Drawex Sp. z o.o. Sp. k. jest firmą rodzinną, która swoją działalność rozpoczęła w roku 1993 jako jednoosobowa działalność gospodarcza.

W roku 2018 w związku z wymogami prawnymi firma została przekształcona w spółkę komandytową pozostając niezmiennie od ponad 30 lat w rękach rodziny Dzieńkowskich.

W początkowej fazie funkcjonowania firmy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnego rynku zajęliśmy się produkcją  łat, więźb dachowych oraz wszelkiego rodzaju tarcicy. Wraz z poszerzającym się gronem klientów i dynamicznymi zmianami na rynku zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty produkowanych przez nas towarów o szeroki wachlarz palet drewnianych.

Nasze produkty zyskały zaufanie szeregu firm działających w różnych gałęziach przemysłu w Polsce i za granicą. Pozwoliło nam to rozwinąć firmę inwestując w nowoczesne, w pełni zautomatyzowane linie do produkcji palet oraz najnowsze komory suszarnicze dzięki którym nasze palety spełniają surowe wymagania fitosanitarne. Ponadto posiadamy własne zaplecze transportowe gwarantując klientowi dostawę towarów na czas.

W ciągu trzydziestu lat istnienia naszej firmy nasi pracownicy zyskali ogromne doświadczenie, które wykorzystują w procesie kontroli produkcji od momentu zakupu surowca aż po dostarczenie gotowego produktu do klienta.

Przez lata zbudowaliśmy markę oferującą solidne, produkowane z najwyższej jakości drewna produkty, które trafiają na rynek krajowy i europejski. Wszystkie trafnie podjęte decyzje podniosły nasze zdolności produkcyjne do ilości 150 000 tyś. palet/m-c wytwarzanych przez kadrę 80 pracowników.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą  i do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że nasza wysoka jakość, terminowość i profesjonalizm zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów!

Skontaktuj się z Nami

Służymy radą na każdym etapie współpracy, tak więc nie wahaj się i koniecznie daj nam znać!

Drawex Sp. z o.o. Sp. k.

Sienica 13, 78-540 Kalisz Pomorski
NIP: 2530347209, REGON: 381803146, KRS: 0000757530

Biuro

94 361 72 70

Marketing, sprzedaż palet

+ 48 662 245 602
biuro@drawex.eu

© Copyright Tartak Z.P.H.U. Drawex.